شرکت قطعات آسانبر پریسما :

شرکت قطعات آسانبر پریسما ، در سال 1387 برای اولین بار در کشور با سرمایه گذاری مستقیم شرکت پریسما ایتالیا ( Prisma Lift Component ) فعالیت خود را آغاز نمود . در اردیبهشت 1389 کارخانه پریسما واقع در شهرک صنعتی پرند با ماشین آلات تمام اتوماتیک و با تکنولوژی ایتالیا و زیر نظر مستقیم مهندسین شرکت پریسمای ایتالیا راه اندازی و بهره برداری از آن آغاز گردید. تولیدات این کارخانه علاوه بر دربهای اتوماتیک کابین و طبقات ، انواع دربهای لولایی و نیز کابین آسانسور منطبق با استانداردهای روز اروپا را شامل می گردد. مجموعه تجهیزات سردرب و اپراتور دربها بصورت کامل توسط کارخانه پریسما ایتالیا تولید می گردند. این شرکت علاوه بر فعالیتهای تولیدی ، رنج وسیعی از دربهای نیمه شیشه ای ، شیشه ای ، گرد ، ضد انفجار و جرقه را نیز بصورت کامل از کارخانجات پریسما ایتالیا وارد نموده و در اختیار مصرف کنندگان داخلی قرار می دهد. یکی از مزایای مهم محصولات شرکت قطعات آسانبر پریسما ، خدمات پس از فروش این شرکت می باشد که در این زمینه با کاهش قیمت و نیز زمان تامین قطعات یدکی و همچنین ارائه خدمات فنی و مهندسی به مشتریان گرامی تلاش می نماید تا در مسیر رضایت مشتریان حرکت نماید.این شرکت با هدف تامین محصولات پریسمای ایتالیا در منطقه خاورمیانه ، آسیای میانه و غرب و نیز شمال آفریقا ایجاد گردیده و در این زمینه این شرکت مفتخر است که گامهای واقعی در زمینه صادرات محصولات غیر نفتی و خدمات فنی و مهندسی بردارد.

شرکت پریسما ایتالیا :

شرکت پریسما ، یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکتهای فعال در صنعت آسانسور و پله برقی جهان ، واقع در شهر پارما ایتالیا است. این شرکت بعنوان یکی از تولید کنندگان بزرگ درب اتوماتیک آسانسور ، شعبی در کشورهای فرانسه و اسپانیا جهت ارائه خدماتفروش و خدمات پس از فروش دارا می باشد. محصولات این شرکت رنج وسیعی از دربهای اتوماتیک در انواع رنگها و روکشهای استیل ، با درجههای محافظت مختلف از جمله IP54 و ضد انفجار و نیز در فرمهای مختلف شیشه ای ،تخت و گرد را شامل می گردد. شرکت پریسما تلاش می کند تا با توجه به ظرفیتهای مهندسی و تولید خود ، فعالیت تولیدخود را در سایر قطعات آسانسور نیز گسترش دهد. در همین راستا به تازگی موتورهای بدون گیربکس ساخت این شرکت به بازار عرضه گردید.

شرکت قطعات آسانبر پریسما :

array(5) { [0]=> string(5) "1.jpg" [1]=> string(5) "4.jpg" [2]=> string(5) "6.jpg" [3]=> string(5) "2.jpg" [4]=> string(5) "5.jpg" }